Zbulohet: Ja cilin destinacion zgjodhën për pushime Ami dhe Ermali!

By

Çifti i njohur i skenës sonë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi ditë më parë vendosën që pas një periudhe mjaft të lodhshme pune t’i japin një pushim disa ditor vetes.

Ata treguan se kur u nisën por pa dhënë detaje tjera se ku dhe sa ditë do të qëndronin.

Sipas një postimi të bërë nga Ami së fundmi mësohet se dyshja kanë zjedhur Vienën si vendin ideal për këtë periudhë teksa në këtë udhëtim natyrisht se nuk do të mungonte as djali i tyre, Joeli.

Kujtojmë se profesionet dhe biznesi për dyshen po ecin mjaft mirë teksa sukseset e tyre po rriten ditë e më shumë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm