Zbulohet afera e aktores së njohur një natë para martesës

By

Kohëve të fundit, është kthyer vëmëndja shumë drejt Demi Moore, shkak i rrëfimeve të saja që tronditën fansat dhe botën e të famshmëve.

Lexoni lajmin e plotë:

Rrëfimi i Demi Moore për abuzimin seksual, tronditi të gjithë Hollywood-in

Njeriu misterioz i Demi Moore me të cilin kaloi  natën para dasmës së saj me Freddy Moore është ekspozuar si Paul Carafotes, kolegu  në filmin e saj të parë.

Në librin e saj shpërthyes të ri, “Inside Out” Demi zbulon se natën para dasmës së saj në 1980, ajo e quajti “një djalë që kisha takuar në grup filmi”. Sidoqoftë, aktorja nuk dha asnjë detaj më shumë për lidhjen. Por pas disa gërmimeve, Carafotes konfirmoi në vend se ai ishte njeriu në skajin tjetër të linjës.

“Po, unë jam aktori të cilit i është referuar,” i tha 56-vjeçari Radarit ekskluzivisht për takimin e tyre. “Ne kemi pasur një aferë. Unë isha 21 vjecar, duke luajtur në filmin tim të dytë. Ajo ishte 18 vjeçare, dhe ky ishte filmi i saj i parë ”.

Mystery Solved! RadarOnline Unveils Demi Moore Secret Affair Paul Carafotes Before Marrying Freddy

Carafotes detajoi atë që ndodhi atë natë.

“Unë i thashë asaj se jam lodhur dhe do të shkoj në shtrat, por ajo ishte këmbëngulëse,” kujtoi ai. “Unë i thashë nëse dëshiron të vinte, unë do ta lija dritaren e kuzhinës time të hapur, por ajo do të duhet të ngjitej nga shkallët e zjarrit. Gjë tjetër që di, unë jam zgjuar – Demi po qëndron mbi mua me një shishe të Dom Pérignon duke thënë: “Le të festojmë!” Ajo ishte e egër.”

Demi vazhdoi të martohej me Freddie, pastaj Bruce Willis dhe përfundimisht Ashton Kutcher.

Image result for demi moore

Burimi: Radaronline.com

 

Artikuj të ngjashëm