Publikohet bashkëpunimi më i ri nga Çiljeta Xhilaga

By

Këngëtarja për gati një vit nuk solli një këngë të re.

Por kjo sapo ka ndryshuar me publikimin e bashkëpunimit të ri.

Çiljeta dhe Mars u bashkuan për këngën “M’ke harru”, e cila tashmë është publikuar.

Ndiqni të plotë projektin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm