E papritur: Pas shtatë vjetësh martesë, ndahet çifti shumë i dashur për publikun

By

Edhe një çift i njohur i showbizit, i dha fund martesës!

Image result for dan reynolds and aja volkman

Dan Reynolds ka njoftuar se është ndarë me gruan e tij me të cilën ishte i martuar për shtatë vjet, Aja Volkman.

“Pas shtatë vitesh të bukura së bashku, martesa ime me Aja ka mbaruar. Fëmijët tanë vazhdojnë të jenë gjëja më e rëndësishme në jetën tonë”, ka shkruar artisti në Twitter.

“Unë kërkoj nga ju që ta respektoni privatësinë ton në këtë kohë të vështirë”.

Çifti u martua në vitin 2011 dhe kanë tre vajza së bashku: Arrow, 5 dhe binjakët Coco dhe Gia, 12 muajsh./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm