Detaje nga kënga e re e Nora Istrefit (VIDEO)

By

Një muaj më parë, Nora dhe Era Istrefi, publikuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Motrat u pëlqyen shumë në paraqitjen e tyre dhe projekti mori miliona klikime në Youtube.

Por derisa Era po punon në projekte të reja jashtë Kosovës njësoj po bën edhe Nora, veçse në trojet shqipfolëse.

Këngëtarja është në përgatitje të këngës së saj të e cila do të jetë ritmike dhe nuk do të vonojë shumë për publikun.

Detajet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm