Çfarë i ndodhi Loredanës pas ndarjes me Mozzik?

By

U ndanë apo s’u ndanë…?

Kjo në fakt nuk është ende e konfirmuar edhe pse gjithçka flet në Instagram.

Çifti, Mozzik dhe Loredana nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram madje edhe fotografitë i kanë hequr.

Fillimisht, fansat vunë re largësinë e tyre duke krahasuar atë me muaj më parë. Mozzik ishte kudo me Loredanën dhe anasjelltas gjë që nuk ndodh që një kohë tani.

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar ndarjen, lëvizjet e tyre të fundit thonë shumëçka.

Megjithatë, të dy janë të fokusuar sërish në karrierë. Derisa Mozzik do të jetë i pranishëm në disa koncerte, Loredanës i janë shtuar edhe shumë ndjekës të tjerë.

Reperja ka arritur më shumë se 2 milionë ndjekës në Instagram duke e bërë kështu artisten e dytë shqiptare pas Encës me këtë numër.

Theksojmë se Mozzik dhe Loredana kanë një vajzë bashkë e cila quhet Hana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm