Young Zerka nesër ‘do të rris temperaturat’

By

Vera s’ka mbaruar akoma dhe as këngët e reja të artistëve tanë.

Më i fundit që ka gati këngën e re është Young Zerka.

Me anë të një postimi, artisti zbuloi edhe të gjitha detajet sa i përket këngës së re.

“Nesër rriten temperaturat”, shkruan ai teksa zbulon se kënga e re titullohet “Çika Çika” që publikohet në ora 17:00.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka)

Artikuj të ngjashëm