Çka po zihet mes Osmanit dhe ‘Sasës’ ?!

By

Kur është fjala tek aktorët e humorit, Stupcat dhe Sasa nga ‘O sa mirë’  pa dyshim përbëjnë disa prej figurave më të pëlqyera.

Por, a ju ka shkuar mendja ndonjëherë ti shohim sërish në projekte bashkë (përjashto pak episoda paraprak në serialin komik)?!

Një gjë tillë, ndonëse nuk mund të thuhet sigurtë, është lënë të nënkuptohet nga një postim i fundit në rrjete sociale.

Ka qenë aktori Osman Azemi ai i cili ka postuar një fotografi me ‘Sasën’ nën mbishkrimin:  ‘Me shoqen Adriana Matoshi shumë biseda interesante dhe befasi’.

Çfarë po ‘zihet’?! Mbetet të shihet… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm