A e ka bërë ndonjëherë Nysreti me lot, Meritën?! (VIDEO)

By

Protagonisjta e këtij edicioni të Prives në intervistën 60 sekondëshe ishte këngëtarja e njohur Merita Spahiu.

Mes shumë pyetjeve provokative Merita u përgjigjë mjaft sinqerisht duke mos hezituar aspak që të tregojë të vërtetën.

E detyruar të tregojë se cili anëtar i familjes këndon më së miri, ajo u shpreh se Albatriti dhe Albiona janë këngëtarët më të mirë në familje.

Merita u pyet edhe mbi atë se a është xheloz Nysreti dhe se a e ka bërë ndonjëherë me lot atë.

Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve tjera mund t’i kuptoni përmes kësaj videoje. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm