Bebe Rexha takon yllin e famshëm botëror (FOTO)

By

Bebe Rexha ka realizuar edhe një ëndërr.

Ajo është takuar me yllin e famshëm botëror dhe këtë e bëri të ditur përmes Instagramit.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e famshme ndërkombëtarisht, takoi aktoren Angelina Jolie në një ngjarje, pjesë e së cilës ishin të dyja.

“Angelina të dua”, ka shkruar Bebe në njërën prej fotografive e më pas shkroi që e takoi “Mbretëreshën Jolie”.

Ky është takimi i parë mes këtyre dy artistëve të njohura./Prive.al

Artikuj të ngjashëm