Xhulin e ka marrë malli të bie në dashuri

By

Juliana dhe Gresa sot janë ndarë pak nga pjesa tjetër e banorëve dhe u rehatuan në dhomën e gjumit.

Të dy vajzat filluan të flisnin për dashurisë dhe ndjenjën e bukur të të qenit e dashuruar.

Ndër të tjerash, Xhuli thotë se fokusin e saj më të madh e merr puna dhe se e ka marrë malli të bie në dashuri. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm