Më lezetshëm se kaq s’kishte ku të shkonte! Bebe Rexha zëri i një personazhi të animuar

By

Bebe Rexha është përzgjedhur të jetë zëri i një personazhi për një film të animuar amerikan.

Image result for bebe rexha animated movie

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur vet përmes profilit të saj në Instagram, ku ka treguar se filmi “Ugly Dolls” do ta ketë premierën me tre maj të këtij viti.

https://www.instagram.com/p/Btgj-lxnFUz/

Këngëtarja e ka huazuar zërin e saj për një film me regji të Kelly Asbury, ndërsa në film po ashtu luajnë Kelly Clarkson, Nick Jonas, Pitbull, Blake Shelton, Emma Roberts dhe Gabriel Iglesias.

Trailerin e filmit mund ta ndiqni këtu:

Artikuj të ngjashëm