Çfarë po zihet mes Getinjos dhe Stresit?

By

Dy rep artistët e kastit të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Getinjo kanë biseduar rreth planeve për t’iu bërë “prank” banorëve të tjerë.

Getinjo nuk është se ka shprehur dëshirë të madhe, por “presioni” i Stresit u vu re fare lehtë.

“Është ka më vjen inat mos me e bë, ne dimë me bë ‘prengje’ shumë të forta”, ka thënë Stresi mes tjerash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm