Xhensila Myrtezaj e Granit Dërguti vijnë ndryshe në këngën e re! (VIDEO)

By

Ka bërë një bashkëpunim me dy artistë të rinj.

Dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj vjen më ndryshe se asnjëherë më parë, me këngën “Lova”.

Ajo në bashkëpunim me reperin e ri Granit Dërguti dhe DJ Mixey, kanë sjellë një këngë tejet simpatike që i kushtohet dashurisë.

Ata kanë realizuar edhe një klip me të cilin sjellin freski në muzikën shqiptare.

Edhe në këtë klip, Xhensila vjen tejet atraktive, duke ruajtur origjinalitetin e saj.

Artikuj të ngjashëm