Lumbardhi e thotë hapur: Për Kaderin nuk e kam shikimin shoqëror, për të kam pëlqim

By

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Lumbardhi kanë pasur një debat të ashpër mes vete.

Buci ka dashur të dijë nga Lumbardhi nëse Kaderin e sheh “si shoqe, apo më shumë”, dhe ai nuk ka hezituar të përgjigjet.

“Me Kaderin nuk e kam shikimin shoqëror, e kam pëlqim. I kam thënë ‘Vëllait të Madh’ në dhomën e  rrëfimeve, tre ditë para se të hynte Kaderi, i kam thënë se po e ndjej që ka me hy një femër e bukur. S’më vyen me hy askush tjetër”, ka thënë ai.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm