Adelina Ismaili pesë vjet më parë fliste për dashurinë!

By

Ajo mbetet rebele, e vështirë dhe këngëtarja më e dashur e më e kërkuar për publikun kosovar.

Jeta e saj private është mbajtur gjithmonë larg nga publiku, por kur ajo vendoste të fliste, thyente rrjetin me shikueshmëri e klikime.

Intervistat i ka tejet të rralla, por kur e bën është gjithmonë më interesantja.

Në vitin 2012-të, këngëtarja Adelina Ismaili kishte dhënë një intervistë për emisionin Prive në Klan Kosova, ku për herë të parë fliste për dashurinë dhe lidhjen e saj me Valin, me të cilin është e martuar dhe ka një djalë, që quhet Uliks.

Ndiqeni të plotë intervistën me Adelinën, realizuar nga Alaudin Hamiti pesë vjet më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm