Publikohet kënga e re e Arta Bajramit – ‘Malli m’ka marr’ (VIDEO)

By

Është lëshuar në youtube projekti i ri i Arta Bajramit me titull ‘Malli m’ka marr’.

Kënga mbanë vulën e Arbas Sound dhe vjen e shoqëruar me klip në të cilin artistja po duket shumë seksi.

Kjo është veë njëra ndër këngët e reja që Arta i ka paralajmëruar për këtë vit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm