Ja cili politikan e ka përkrahjen e Leonora Jakupit në këto zgjedhje

By

Veprimtaria e saj muzikore shpesh është lidhur me politikën.

Dikur ajo i këndonte luftës dhe babai i ka rënë dëshmor si pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi, përkrahjen e saj në politikë e ka rezervuar për djalin e ish kryetarit të Drenasit, Sami Lushtakut.

Në disa fotografi që këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo shihet duke shtrënguar duart me Mërgim Lushtakun, që po pretendon të marrë pozitë deputeti në mandatin e ardhshëm të legjislacionit të Kosovës.

Por, se a do t’i sjellë fat përkrahja e saj, kjo mbetet të shihet me 11-të Qershor! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm