Xhensila Myrtezaj debuton me stil të ri flokësh

By

Këngëtarja shumë e dashur si duket ka vendosur të ndryshojë stilin e saj të flokëve.

Jemi mësuar ta shohim shumë shpesh më nuanca që dallojnë pak nga njëra tjetra. Të zinj, ngjyrë kafe e ngjyrë gështenjë, por që gjithnjë me një gjatësi përafërsisht të njëjtë flokësh.

Sot me anë të një postimi që i dedikoi bashkëshortit të saj, aktorit Besa Kallakut vumë re edhe ndryshimin e saj në pamje.

Ajo i ka lyer flokët të zinj si dhe ka ndërhyrë dukshme dhe në gjatësinë e tyre, duke i prerë deri pak përmbi supe. /Prive.al

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm