Me kë do të kalojnë mbrëmjen Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij ?! (FOTO)

By

Ermal Fejzullahu padyshim që është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

E përveç angazhimeve që ai ka nëpër trojet shqiptare nuk mbeten anash as mbrëmjet nëpër vendet Europiane të cilat janë të banuara edhe me shqiptarë.

Shumicën e koncerteve në Europë estrada jonë i kanë të përqëndruara në Zvicërr e Gjermani por kohën e fundit nuk po mbetet anash as Italia vend në të cilin banojnë një numër i madh i shqiptarëve.

Mbrëmja e sontme do të jetë e veçantë për të dhe bashkëshorten e tij pasi ata gjinden në Itali teksa gjinden nën shoqërinë e  portierit të përfaqësueses së Kosovës Samir Ujkanin dhe të dashurës së tij.

Në një foto të publikuar nga këngëtari shihen çiftet në qytetin e bukur të Firencës teksa artisti shkroi se sonte kanë dalur me mikun e tij vetëm për qejf.

Ermali njihet për miqësinë e tij me shumicën prej futbollistëve shqiptarë që po bëjnë karrierë jasht Kosovës teksa shumë shpesh shihet në takime të tilla . /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm