Unaza e fejesës së Avril Lavigne ka një detaj që pak unaza në botë e kanë (FOTO)

By

Avril Lavigne nuk është më një “e dashur”.

Këngëtarja tani është e fejuar, pasi Mod Sun i propozoi fejesë në Paris më 27 mars.

Lavigne, konfirmoi fejesën në Instagram të enjten, duke treguar fotot e unazës së saj të re të diamantit në formë zemre.

View this post on Instagram

A post shared by Avril Lavigne (@avrillavigne)

Mod, propozoi me një unazë të personalizuar nga argjendaria XIV Karats me bazë në Beverly Hills , e preferuara e të famshmëve të tjerë si Lana Del Rey, Kylie Jenner dhe Hailey Baldwin.

“Unaza ka fjalët ‘Hi Icon’ të gdhendur në të, të cilat ishin fjalët e para që ai më tha ndonjëherë. Dhe ka Mod + Avril në brendësi,” tha Lavigne për “People”.

Kjo është unaza e parë e fejesës e Avril Lavigne në formë zemre dhe ka një gdhendje të veçantë.

“Ai e dinte që në fillim që unë doja një diamant në formë zemre, sepse ditën që u takuam, kishim unaza në formë zemre. Që atëherë i kemi mbajtur çdo ditë, ndaj është e përshtatshme vetëm të kemi një unazë fejese në formë zemre. E dua aq shumë”.

Artikuj të ngjashëm