Xhensila, Geti dhe Majki në një bashkëpunim?

By

Tre nga artistët më të dashur të industrisë së muzikës, Xhensila, Geti dhe Majk do të mund të krijonin një nga hitet më të paharruara në rast se do vendosnin të bashkëpunonin.

Dhe një gjë e tillë po ndodh! Materiali i mëposhtëm ju sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm