Çfarë ishte e vërtetë dhe jo e vërtetë këtë javë? (VIDEO)

By

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni disa lajme rreth të famshmëve shqiptarë.

Flori Mumajesi, Tayna, Mc Kresha dhe Fjolla Morina, janë personazhet për të cilat mund të zbuloni cilat janë të rejat rreth tyre dhe çfarë po sjellin ata.

Ndiqni videon e plotë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm