Ditë e veçantë për Leonora Jakupin, këngëtarja i uron ditëlindjen personit të zemrës

By

Në të gjitha paraqitjet e saj publike, ajo ka pasur një person që e ka falënderuar gjithmonë.

Leonora Jakupi, nuk e lë asnjëherë pa e përmendur nënën e saj, për të cilën ka mirënjohje të madhe dhe gjithmonë i shpreh dashurinë.

Këngëtarja ka ndarë një moment të ditës së saj, për t’i uruar ditëlindjen së ëmës përmes rrjeteve sociale, duke zgjedhur fjalët më të bukura për t’ia thënë asaj!

“O Nënë , o drita e syve te mi, dielli qe ndriçon rrugën time! Te pafsha te lumtur e te buzëqeshur gjithmonë. Çdo fjale çdo falënderim është i vaket krahasua me sakrificen dhe mundin tend per neve…
Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!”, ka shkruar këngëtarja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm