“Tranquila” nga LilBin e Uki, projekti i rradhës nën logon e Skivit!

By

Skivi nuk është më vetëm emri i reperit të njohur, por edhe labelit më të ri muzikor që ka krijuar.

Reperi tashmë ka filluar edhe me publikimet e prurjeve muzikore nën logon e tij.

Kënga që u lansua sot mban titullin “Tranquila” dhe interpretohet nga LilBin dhe Uki.

Edhe pse ka pak orë që është publikuar, reagimi i parë duket mjaft pozitiv./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝓤𝓚𝓲 (@famous_uki)

Artikuj të ngjashëm