Vjen puthja e parë publike e Kim Kardashian me të dashurin e saj të ri

By

Ndërkohë që Kanye West vazhdon me postimet e tij në rrjete sociale, raporti i Kim Kardashian me Pete Davidson vetëm sa vjen e bëhet më i fortë.

Dyshja janë parë së fundmi duke ndarë një puthje publike teksa po shijonin darkën e tyre në Nju Jork.

Kjo është hera e parë që dyshja janë kapur në kamera duke u puthur teksa të dy u bënë bashkë në tetorin e vitit të kaluar.

Shihni më poshtë edhe fotografinë që është ndarë me shpejtësi në media dhe rrjete sociale. /Prive.al

EXCLUSIVE: **PREMIUM EXCLUSIVE. FEES TO BE AGREED** FIRST KISS: Kim Kardashian And Pete Davidson Photogrphed Kissing For The First Time

 

EXCLUSIVE: **PREMIUM EXCLUSIVE. FEES TO BE AGREED**Kim Kardashian And Pete Davidson Have A Pre Superbowl Dinner At Cipriani In New York

Artikuj të ngjashëm