Kush i kujtohet Danit sa herë këndon këngën “Tradhtare”?

By

Në kuadër të rubrikës 60 sekonda për Prive, këngëtari nga Peja, shumë i dashur për publikun, ka zbuluar shumë gjëra.

Ai përgjigjet se çfarë i kujton kënga “Tradhtare”. Tregoi nga çka ka fobi, cili është mëkati i tij më i madh, ku ndihet njësoj si në Pejë dhe të tjera.

Të gjitha këto dhe më shumë mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm