Brenda festës së ditëlindjes së 32-të të Rihanna-s

By

Rihanna, një biznesmene jashtëzakonisht e pasur dhe ylli i popit, pati festë të madhe ditëlindjen e 32-të. E!

mori detaje në lidhje me festën që Rihanna kishte mbrëmë gjatë pushimit të ditëlindjes në Meksikë, sepse sigurisht që RiRi do të festone në një vend të ngrohtë: Pse të ngrini në New York City ose Londër kur mund të vallëzoni në vapën e Meksikës me mariachis?

Ishte një festë e madhe ku të ftuar kishte miqtë dhe familjen e saj. Ata kaluan mbrëmjen e së mërkurës me darkë dhe vallëzim. “Të gjithë u mirëpritën në mbrëmje me një linjë mariachis që performonin dhe gotat me tequila kalonin përreth.” – i thotë një burim E!News.

Dekori ishte gjithashtu në pikë, burimi vazhdoi. “Kishte aranzhime me tullumbace, lule shumëngjyrësh dhe dekor meksikan si brenda, ashtu dhe jashtë”, tha burimi. “Ata kishin një tryezë të gjatë në natyrë të shtruar për darkë dhe mariachis vazhduan të performojnë.”

Pas darkës, festa filloi dhe nuk mbaroi deri në mëngjes. “Ata u festuan gjatë gjithë natës me muzikë, pije, një tortë ditëlindjeje dhe cupcakes për Rihanna,” tha burimi. Dhe RiRi po shkëlqente: “Ajo ishte në elementin e saj me njerëzit që i do dhe kishte një kohë të madhe.” Këngëtarja “kërceu dhe këndoi tërë natën [me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj”.

Disa video janë shfaqur në internet që të ftuarit bënë në festë:

 

 

 

Artikuj të ngjashëm