Enigma e re: Me kë darkoi Fjolla Morina?!

By

Në variantin ‘tërhiq e mos këput’ Fjolla Morina po vazhdon të mbaj kurreshtarë fansat për të dashurin e ri.

Ajo u shfaq dorë për dore me një djalosh të cilin nuk e fshehu me fytyrë teksa me gjasë një tjetër e ka shfaqur në Instagram mbrëmë kur e ka postuar një imazh nga një darkë.

Fjolla ka uruar ditëlindjen e dashurisë së saj që vazhdon të jetë misterioz duke mos u zbuluar në rrjete sociale si Facebook dhe Instagram.

Krahasuar me disa foto rreth pesë javë më parë ‘dashnia’ e këngëtares duket më i dobët duke ngjallur dilema se a bëhet fjalë për të njejtin mashkull. Mbetet të shihet nëse këngëtarja e njohur do zbuloj diçka nga kjo pjesë që po duket se është koklavitur mjaft me këto postime. /prive.al

Artikuj të ngjashëm