Vjen lajmi i shumëpritur nga Adri dhe Iliriana

By

‘Yjet’ qe projekti i parë dhe deri tani i vetëm nga Adri dhe Iliriana pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Çifti që morën zemrat e shqiptarëve me modelin e treguar por edhe lojën në rrafsh 99 ditë,  janë gati për këngën e re.

View this post on Instagram

A post shared by Iliriana Sadriu (@ilirianasadriu)

Përmes rrjeteve sociale, ata kanë bërë të ditur se kënga ‘Falëm’ vjen nesër në ora 19:00.

Mësohet se nuk do të vonojë pritja për këngën e radhës pas kësaj që publikohet nesër, projekt ky me shumë ritëm që garanton të jetë hit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm