Pas ndarjes, Era vjen me ‘Më humbe’

By

Era Istrefi duket se ka shkruar një faqe të re për karrierën e saj.

Ajo nuk e ka në plan të ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore.

Jo shumë kohë nga i fundit, është koha për të radhës.

Kënga titullohet ‘Më humbe’ dhe e shoqëruar me videoklip, del të enjten pasdite në ora 18:00.

Disa prej komentuesve kanë theksuar faktin që ky projekt i kujton Erën e dikurshme të ‘Redrum’, me ata pak sekonda sa ka lënë të dëgjohet në paralajmërimin ‘ngacmues’.

Rastësi apo jo, ‘Më humbe’ vjen pas ndarjes nga futbollisti Amir Rrahmani.

Tik, tak! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm