Çka ndodhi me Santianën pas Prime? (VIDEO)

By

Santiana pas spektaklit ka biseduar me Albën dhe Lindën për situatën e krijuar mes saj dhe Yllit.

Në një moment Santiana ka filluar të qaj dhe ka thënë se “është shumë e rëndë për mua nuk mundem me përballu”.

Vajzat i kanë qëndruar afër Santianës dhe e kanë qetësuar.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm