Robert Berisha ka një urim të veçantë për ditëlindjen e Renees

By

Vajza e ish çiftit të famshëm, Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, feston sot më 15 maj, 9 vjetorin e lindjes.

Me rastin e ditëlindjes së Renee, Roberti ka publikuar një foto të së bijës të ditës kur ajo erdhi në jetë.

“Sot 9 vjet më zbukurove jetën o shpirti i babës. Urime ditëlindjen Renee, të paça shnosh, e lumtur dh u plaksh me tona të mirat. Të do babi shumë”, ka shkruar Berisha karshi imazhit.

Urime edhe nga ne, Renee!

 

View this post on Instagram

Artikuj të ngjashëm