Veshjet për festat e fundvitit: Çka është në trend?

By

Festat e fundvitit na gjejnë të mbledhur me më të dashurit tonë për darka dhe ndejat më të bukura e më glamuroze.

Secila shtëpi mbushet me dekorimet e ngrohta dhe plot shkëlqim gjatë kësaj periudhe.

E pse të mos shkëlqejmë dhe ne?

Fundviti gjithmonë sjellë rrobat e mbushura me shkëlqim dhe xixa, ngjyrat e arta dhe të agjendit.

As ky vit nuk përbën ndryshim ndonëse stilimet mund të jenë të ndryshme.

Pantallona me bluzë me xixa apo fustan që shkëlqen i tëri?

Më poshtë keni disa dukje që mund t’ju ndihmojnë në përzgjedhjen tuaj.

30+ Stylish Charming Outfits Ideas For NYE – loveofqueen The 80s were all over the F/W 16 runways, and testing out the trend for New Year's Eve by way of a one-shoulder top is perfection. Finish things off with one statement earring, trousers, and heels. (5 Out-of-the-Box Holiday Outfit Ideas via @WhoWhatWear)

NYE http://www.bonderco.com/blog/ibiza-style/

After the fascinating Xmas Eve,and with the year 2016 coming to an end, it’s time to ring bells for the New Year. The big night is fast approaching! Whatever

Red Sequin Dress for New Years Eve  Not sure which dress or outfit to go with for the biggest party night of the year? Look no further, here's a guide to 4 different trends for NYE 2015.

OOTD: Gal Meets Glam Takes a Shine to Pink Sequins #RueNowGal Meets Glam Pink Sequin Skirt -Endless Rose sweater, Tory Burch skirt, Louboutin pumps

Slouchy sweater and flirty mini skirtCekinowa spódnica

Toughen up a gem-tone sequin dress with a tough leather jacket and bold red lip

New Year’s eve outfit ideas | Pink Sequin Little Dresslillyandleopard: Alyson Haley Sequins and Things || YOU GUYS...

http://www.polskieszafiarki.pl/wpis/what-wear-new-years-eve-party #sylwester…

https://tampabaystyle.files.wordpress.com/2014/12/dailylook.pngAbsolutely love these leggings!

Artikuj të ngjashëm