Arta Nitaj feston ditëlindjen dhe Dafina e befasoi në skenën e “Dance with Me”

By

Vazhdon spektakli i vallëzimit “Dance with me” dhe një nga konkurrentet më të dëshmuara është padyshim Arta Nitaj.

Ajo së fundmi festoi ditëlindjen dhe pikërisht në këtë ditë ajo ngjiti skenën për të vallëzuar me këngën “Mil Pasos” nga Soha.

Para se ajo të nistë vallëzimin në ekranin gjigant prapa saj u shfaq mikja e saj Dafina. Ajo kishte përgatitur një befasi për Artën duke e uruar me një mesazh të ndjerë.

Ndiqni të plotë momentin e befasisë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm