“Kam mbet prapa”, Teuta Selimi tregon njërën ndër arsyet që e shtyu të kthehej nga Zvicra (VIDEO)

By

Me siguri tashmë e keni kuptuar që Teuta Selimi bashkë me familjen e saj ka lënë Zvicrën për Kosovën.

Këngëtarja ka disa muaj që është kthyer dhe arsyet i ka treguar në ‘5 data’ për Prive.

Përveç kësaj, artistja e mirënjohur shqiptare flet për takimin e saj të parë me bashkëshortin dhe shumëçka tjetër rreth jetës së saj private.

Artikuj të ngjashëm