Brenda shtëpisë luksoze të Mozzikut dhe Loredanës (FOTO)

By

Mozzik dhe Loredana kanë ndarë me ndjekësit, se si duket shtëpia e tyre personale.

Artistët, të cilët u bënë prindër muaj më parë, ka kohë që jetojnë bashkë pasi u kurorëzuan në fshehtësi.

Hana është vajza e tyre e parë dhe pikërisht emri i saj shihet i gdhendur në dru në një cep të shtëpisë së tyre.

Kënga e fundit e Mozzikut dhe Loredanës, është Romeo&Juliet, e cila theu pothuajse të gjitha rekordet në Gjermani dhe arriti të mbledhë miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm