Vesa Smolica publikon këngën “N’shpirt” (VIDEO)

By

Është publikaur “N’shpirt” nga Vesa Smolica dhe Faton Macula.

Melodia dhe teksti u punuan nga vet artistja ndërkaq muikën e realizoi Gzim Lazri.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm