Sindi, një vajzë e dashuruar! Këto janë detajet që sapo na zbuloi për lidhjen e saj

By

Sindi Loci hyri në “Për’puthen” për të gjetur dashurinë por atë e gjeti jashtë emisionit.

Ish-konkurrentja ka konfirmuar se ajo është në lidhje romantike teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve të saj.

Ajo shkruan se ka gjetur dikë që vë në pah anën e saj më të mirë, por që partnerin e saj nuk do të bëj publik.

“Do kujdesem shumë që gjithçka të qëndrojë private aq sa mundemi… nuk duam që vëmendja e publikut të interferojë në asnjë moment në atë se çfarë ne kemi”, shkroi ajo në një postim.

“Si të bëri për vete? Si të flet, si të trajton?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.

“Për vete më bëri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur humb në sytë e mi dhe sikur koha ndalon. Pastaj nuk e di, më jep gjithmonë atë ndjesinë e paqes kur jam me të. Do më duhej gjithë nata ta shpjegoja”, i është përgjigjur Sindi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm