Fansja i lë komentin erotik, Getinjo ka përgjigjen më epike për vajzën! (FOTO)

By

Reperi i famshëm kosovar, sigurisht adhurohet na shumë vajza për muzikën që bën dhe pamjen interesante që ka.

Madje sëfundmi ai ka marrë një koment me përmbajtje erotike në njërën nga fotografitë e tija të publikuar në Instagram.

https://www.instagram.com/p/BvDDawShjwZ/

“T hëngsha k*rin”, shkruante një koment një vajzë, të cilës Getinjo s’e ka lënë pa iu përgjigjur.

“Ma hëngsh m*tin”, i ka bërë replikë ai, duke u treguar edhe pak ofendues karshi fanses e cila e ka komentuar.

Në këtë koment, Getinjo ka marrë me mijëra pëlqime nga ndjekësit e tij, e madje edhe shumë replika. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm