Vesa Smolica: Nuk jam si të tjerat këngëtare (VIDEO)

By

Vesa Smolica së fundmi ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Qielli i 7”.

Prive realizoi një intervistë me këngëtaren e cila shpalosi shumë gjëra rreth saj dhe planeve në të ardhmen.

Çfarë e dallon atë prej këngëtareve tjera dhe çfarë po përgatit, ndiqeni videon e mëposhtme./Prive.al    

Artikuj të ngjashëm