Elita dhe Gjiko po mendojnë për fëmijën e dytë? (VIDEO)

By

Në intervistën 60 sekonda të PRIVE, këtë të shtunë ishte Elita Rudi.

Prezantuesja tregoi disa gjëra rreth vetes përmes kësaj rubrike në mesin e tyre edhe nëse po mendon për fëmijën e dytë.

Përveç kësaj, ajo tregoi kur do të rikthehet në ekran dhe çfarë e irriton.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm