Adelina Thaçi rrëfen një rast ‘jo të mirë’ që i ndodhi vite më parë në Kënga Magjike

By

Këngëtarja Adelina Thaçi ka treguar 10 gjëra të cilat nuk i kemi ditur më parë për të.

Ajo tregoi një rast që i ka ndodhur vite më parë në festivalin Kënga Magjike, por edhe shumë të tjera.

Adelina zbuloi më tej çfarë ndodhi kur Kosova u shpall e pavarur dhe çfarë ka bërë kur ishte fëmijë.

Këto dhe shumë të tjera, ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm