Soni Malaj shpallet fituese e edicionit të 7-të të “Dancing With the Stars”

By

Soni Malaj është fituesja e kupës se shtate te “Dancing With the Stars”.

Vlerësuar si një nga konkurrentet që në çdo takim me publikun ka ardhur ndryshe, Soni Malaj ka triumfuar ne mbrëmjen finale të spektaklit, duke fituar çdo sfidë përballë 11 konkurrenteve te tjerë për 3 muaj.

Në teatrin e kërcimit, 6 finalistët kanë përcjellë ethet e një finaleje ku përtej sfidave, zënkave e penalizimeve, konkurrentet kane shijuar edhe magjinë e kërcimit e përkrahjen e familjareve.

Dy me te mirat e këtij edicioni, ishin Aulona Musta dhe Soni Malaj dhe por kupa e këtij edicioni te 7 te “Dancing With the Stars” shkoi për Soni Malaj.

Në teatrin e kërcimit nuk munguan te ftuarit speciale, si aktori turk Tolgahan Saishman që realizoi vallëzimin e dasmës se munguar ne Shqipëri, apo tre musketjerët qe ndezin skenën ne çdo performancë. /VizionPlus

 

Artikuj të ngjashëm