Rita Ora një “bishë seksi” në veshje të zeza (FOTO)

By

Pamja e saj mund të ndryshojë sikurse lëkura e një kameleoni në natyrë.

Nga një vajzë simpatike me stil shumë “cool” ajo mund të shndërrohet në një “sexy beast”, e veshur në të zeza e me çizme “overknee”, që të hedhin në pah këmbët e bukura.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora, në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, duket shumë atraktive.

Rita së fundmi ka ndryshuar edhe stilin e flokëve, duke kaluar në një bionde më të errët, ndërsa në këtë imazh, sytë e saj me “cat eyliner” dhe “smokey eyes” e po ashtu edhe buzëkuqi i ngjyrës së kuqe të ndezur, e bën edhe më të theksuar këtë pamje prej një vajze super seksi, e njëkohësisht edhe elegante.

Everyone ready for the British Invasion on @spikelsb ??????

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm