Dua Lipa, ‘shqiponja’ në Paris

By

Dua Lipa me hapa të shpejtë dhe të sigurt po ngjitet drejt suksesit në skenën muzikore botërore.

Hitet, intervistat në mediume prestigjioze dhe koncertet tashmë janë shndërruar në pjesë të pandashme të karrierës së Duas.

E sot kur do performojë në Paris, këngëtarja ka zgjedhur një maicë të bardhë me shqiponjën e zezë në mes.

Ky veprim është pëlqyer nga fansat shqiptarë që kanë vërshuar me komente në rrjete sociale. /Prive.al/

Screenshot_2016-01-20-11-47-04

Artikuj të ngjashëm