Vesa Luma u nda me bashkëshortin? Alaudin Hamiti ia zbulon te vërtetën

By

Alaudin Hamiti, moderatori i njohur kosovar e Vesa Luma, janë takuar këtë të premte, për të zhvilluar një bisedë mjaft interesante.

Dyshja e njohur kanë zhvilluar një emision live në Glam Radio, e aty u thanë plot gjëra.

Nga Dini i cili si zhbirues që është, u mor vesh se çfarë po ndodh në mes Vesa Lumës dhe Big Bastas.

Pasi pati ca thashetheme sporadike se ata u ndanë, një gjë të tillë e mohoi Vesa duke thënë se janë larg për ca kohë, duke mos treguar se ku ka shkuar reperi shqiptar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm