Bleta Brovina rikthehet me ‘Fotot e mia’ (VIDEO)

By

Përveç Sabri Fejzullahut, këngë të re sot, publikoi edhe Bleta Brovina – artiste e menaxhuar nga Diez Production.

Kënga quhet ‘Fotot e mia’ dhe është e shoqëruar me një klip interesant.

Muzikën e ka bërë Bini Nebihu bashkë me Nurteel, ndërkaq në tekst përveç Nurteel ka ndërhyrë edhe vetë artistja.

Më poshtë mund ta shihni projektin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm