Të dashuruar deri në veshë: Çifti i famshëm skalit dashurinë edhe në trup me tatuazhe (FOTO)

By

Pretendojnë se s’do ndahen asnjëherë nga njëri tjetri dhe madje bënë edhe tatuazhet që përputhen me njëra tjetrën.

At duhet të jenë shumë të dashuruar e të sigurt se do mbesin me njëri tjetrin gjithnjë, ngase i tillë është një tatuazh.

Po e bëre, aty do e kesh tërë jetën në trupin tënd dhe këtë e kanë bërë çifti i njohur, këngëtari Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta.

Dyshja ka vendosur që të vizatojnë në trup nga një tatuazh, që simbolizon dashurinë e tyre të madhe për njëri tjetrin.

Duke zgjedhur kartat e bixhozit për model, ata të dy kanë marrë “Mbretin dhe Mbretëreshën”, duke e gdhendur përjetësisht në trup këtë imazh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm