Veprimi i papritur! Çfarë po ndodh mes Kaderit dhe Lumit?

By

Kader dhe Lumbardhi nisën romancën e tyre gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Kosova.

Por kur dukej se gjithçka po shkonte si më së miri, e papritura ndodhi mes çiftit.

Çifti larguan njëri – tjetrin në rrjete sociale dhe madje fshinë fotot e përbashkëta në Instagram.

Por një tjetër lëvizje tjetër erdhi sërish nga të dy. Kaderi dhe Lumi kanë shtuar sërish njëri – tjetrin në listën e ndjekësve në Instagram.

A kemi një ribashkim të çiftit apo dicka tjetër, mbetet të shihet në vijim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm